TP-LINK TL-SM311LM Gigabit SFP Module, Multi-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 550/275m Distance

TP-LINK| PartNo: TL-SM311LM
Modul MiniGBIC TL-SM311LM Multirežimový modul MiniGBIC Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351. MEDIA CONVERTER & MODULE Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Wave ...
Hodnotenie produktu
Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený.
17,00 € s DPH
14,17 € bez DPH
Na sklade
Počet:
Modul MiniGBIC
TL-SM311LM
Multirežimový modul MiniGBIC
Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,
TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351.

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Wave Length 850nm
Power Supply 3.3V
Safety & Emission FCC, CE
Cabel Multi-mode Fiber
Fiber Type 50/125µm or 62.5/125µm Multi-mode
Max. Cable Length 550m
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC/UPC
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Switche
/
Na sklade
/
TL-SM311LM
/
6935364030209
/