TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1310nm/RX:1550nm, Single-mode, 10km

TP-LINK| PartNo: TL-SM321B
Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM TL-SM321B Obousměrný SPF modul WDM Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů MEDIA CONVERTER & MODULE Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Wave Length TX: 1310nm / RX: 1550nm Power ...
Hodnotenie produktu
Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený.
18,40 € s DPH
15,33 € bez DPH
Na sklade
Počet:
Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM
TL-SM321B
Obousměrný SPF modul WDM
Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Wave Length TX: 1310nm / RX: 1550nm
Power Supply 3.3V
Safety & Emission FCC, CE
Cabel Single-mode Fiber
Fiber Type 9/125 µm Single-mode
Max. Cable Length 10km
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC/UPC
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Switche
/
Na sklade
/
TL-SM321B
/
6935364030520
/